Leczenie teatrem

Będzie wspólne czytanie i inscenizacje do wierszy Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. W środę 21 czerwca o godzinie 16.00 zapraszamy mieszkańców gminy Polkowice do Przychodni Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych na bardzo interesujący spektakl.

Akcja „Poczytam Ci…”, promująca zdrowie psychiczne wśród mieszkańców gminy, prowadzona jest przez Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych w ramach zadania z zakresu ochrony zdrowia finansowanego z budżetu gminy Polkowice. Środowa inscenizacja zostanie wykonana przez uczestników warsztatów teatralnych polkowickiej grupy „ Inni? Obcy? Tacy sami” prowadzonej przez Katarzynę Kaźmierczak, aktorkę i psychoterapeutkę z legnickiego teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Aktorka prowadzi „ Pogotowie teatralne” czyli grupę wsparcia dla osób z problemami psychicznymi w Legnicy i Polkowicach.

Zdrowie psychiczne wpływa na całokształt naszego życia, pozwala nam realizować się w pracy zawodowej oraz życiu rodzinnym i społecznym. Teatr i sztuka wspierają prowadzone przez nasz ośrodek terapie – informuje Zdzisław Ząbek, kierownik Ośrodka Pomocy Psychologicznej PCUZ.

Zapraszamy w środę 21 czerwca do sali terapii na parterze. Początek spektaklu o godzinie 16.00. Spotkanie potrwa około 45 minut.

Więcej informacji:
Beata Ferenc – specjalista ds. marketingu i sprzedaży usług medycznych PCUZ-ZOZ S.A.
Kontakt: 76 746 08 07; b.ferenc@pcuz.eu